Strefa właściciela Strefa inwestora
Usługi

ZARZĄDZANIE OBIEKTAMI

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmu. Zajmujemy się obsługą wynajmu krótko i długoterminowego. Opracowaliśmy unikatową strategię wynajmu łączonego, która pozwala nam maksymalizować zyski z wynajmu.

Na tle konkurencji wyróżnia nas polityka skierowana na rozwój i tworzenie APARTHOTELI, skupiających właścicieli w ramach jednej inwestycji. Stopniowo kreujemy markę aparthotelu, dzięki odpowiednio ukierunkowanemu marketingowi oraz indywidualnej identyfikacji wizualnej. Każdy z naszych aparthoteli posiada dedykowaną stronę internetową wraz z profesjonalnym systemem rezerwacji. Ten sposób zarządzanie nie tylko usprawnia obsługę gości, czy najemców długoterminowych, ale również podnosi prestiż samej inwestycji.

NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNE

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości inwestycyjnych pozwoli Ci osiągnąć
jak najkorzystniejsze wyniki. Stały kontakt z klientami inwestującymi w nieruchomości
pozwoli na szybkie znalezienie korzystnych rozwiązań, a Twój indywidualny doradca
– będzie służył wsparciem i pomocą na każdym kroku.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces
zakupu nieruchomości, zaczynając od przygotowania analizy rynku,
stworzeniu prognozy rentowności wraz z ofertą zarządzania.

Zobacz więcej

Zarządzanie apartamentami

Efektywnie zarządzamy najmem zarówno długo jak i krótkoterminowym w apartamentach, oferując wysokie standardy obsługi, dopracowane i skuteczne strategie marketingowe – również dla pojedynczych apartamentów. Wiemy, jak budować dobre relacje z gośćmi i najemcami, by chętnie wracali i wybierali apartamenty z naszej oferty. Dzięki nam rentowność danej inwestycji rośnie a zysk dla inwestorów jest stabilnym źródłem dochodu.  Dbamy by nasze zarządzanie było postrzegane jako bezproblemowa, dobra inwestycja.

PRZYKŁADOWE ZADANIA RECEPCJI

Bieżąca
obsługa
gości

Obsługa
rezerwacji

Doradztwo
inwestycyjne

Coliving
i PRS