Strefa właściciela Strefa inwestora
Rezydencja Merwede w sieci My Rest
Inwestycje | 29 października 2022 | INA

 Jako firma zarządzająca sieciami aparthoteli takimi jak: City Break, Symphony, Belong rozpoczynamy współpracę z NDI Development przy realizacji inwestycji Merwede.

City Break i Symphony to sieci aparthoteli podobnie jak My Rest, do której należeć będzie Rezydencja Merwede. Sieć skupiać będzie najbardziej prestiżowe aparthotele zlokalizowane w popularnych turystycznie destynacjach. Wyróżniać ją będzie lokalizacja tuż nad brzegiem morza oraz ekskluzywne wnętrza lokali.

Dzięki doświadczeniu, jakie zebraliśmy przez 9 lat na rynku- wspieramy dewelopera od najwcześniejszych faz powstawania inwestycji, tak aby była jak najbardziej przystosowana do komfortu i potrzeb przyszłych gości. 

Rezydencja Merwede usytuowana nad samym brzegiem morza w Gdańsku Brzeźnie będzie nie powtarzalną szansą dla Inwestorów. Od bezkonkurencyjnej lokalizacji przez udogodnienia, aż do nowoczesnej architektury i kolorystyki budynku. Budynek charakteryzować będzie kształt klasycznej bryły w kolorystyce bieli, szarości połączonej z drewnem. Udogodnieniami będzie między innymi recepcja oraz hala garażowa zapewniająca miejsca parkingowe dla zamieszkujących. Apartamentowiec składać będzie się z 76 lokali o powierzchni od 26 do 155 m2, dzięki czemu będą mogły spełnić największe zamysły wobec aranżacji wnętrza. Inwestycja będzie przekazana właścicielom w II kwartale 2024 roku.

NDI Development to spółka, która od 25 lat specjalizuje się w nieruchomościach o podwyższonym standardzie. Za pomocą kompilacji zdobytego doświadczenia NDI Development i INA Management stworzymy obiekt reprezentacyjny, bezkonkurencyjny i odpowiadający na najbardziej wymagające oczekiwania przyszłych mieszkańców.