Strefa właściciela Strefa inwestora
RECEPCJA INA – BALTICA TOWERS APARTHOTEL
Raport | 5 września 2021 | INA

Recepcja INA w obiekcie Baltica Towers jest już dostępna dla gości aparthotelu. Z poziomu recepcji obsługiwani są goście aparthotelu, zarówno krótko, jak i długoterminowi najemcy. Tutaj realizowane są też usługi concierge.

Aparthotel Baltica Towers to wyjątkowy obiekt z planowanymi licznymi udogodnieniami – takimi jak sala fitness, strefa relaksu, sauny, kort tenisowy, recepcja z usługami concierge, room service, czy serwis sprzątający. Stopniowo, udostępniamy dla gości obiektu kolejne atrakcje.  Z radością informujemy, że strefa fitness oraz sauny już działają. Zapraszamy gości do korzystania!

Nowoczesny aparthotel z licznymi udogodnieniami

Baltica Towers oferuje wyjątkowe apartamenty, które sprawiają, że goście obiektu czują się jak w domu, jednocześnie korzystając z udogodnień typowych dla hotelu. Baltica Towers Aparthotel to komfort, domowa atmosfera i usługi najwyższej jakości. Niepowtarzalne połączenie udogodnień na terenie inwestycji, takich jak kort tenisowy, ogólnodostępne tarasy widokowe na ostatnich kondygnacjach, siłownia oraz strefa relaksu, tworzą tu wyjątkową atmosferę do spędzania wolnego czasu. Położenie Baltica Towers w Brzeźnie umożliwia swobodne korzystanie z wszelkich uroków nadmorskiego miasta oraz bogatej oferty kulturalnej, naukowej i biznesowej całej aglomeracji trójmiejskiej.

Baltica Towers Aparthotel należy do sieci Symphony.  Symphony to selekcja najbardziej luksusowych obiektów apartamentowych, znajdujących się w najbardziej pożądanych lokalizacjach, z licznymi udogodnieniami, które zapewnią wiele atrakcji i przyjemność pobytu dla całej rodziny. Komfortowe apartamenty, ustandaryzowane pod względem wyposażenia i metrażu, to stylowe wnętrza, wysoka ergonomia i wygoda zarówno dla gości wynajmujących w systemie krótkoterminowym, jak i Longstay – powyżej 30 dni.