Strefa właściciela Strefa inwestora
Przygotowania do otwarcia Symphony Atal City Square
Inwestycje | 3 grudnia 2022 | INA

     Z końcem roku 2022 zaczynamy przygotowania do otwarcia kolejnego aparthotelu należącego do sieci Symphony – Atal City Square we Wrocławiu. Do sieci Symphony przynależy również inwestycja Baltica Towers, która od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów między innymi, dzięki lokalizacji oddalonej jedynie 800m od plaży w Brzeźnie-Gdańsku oraz Modern Tower – świetnie skomunikowany apartament w Gdyni.

Do sieci Symphony należą aparthotele w zlokalizowane w bardzo dobrych lokalizacjach, a w inwestycjach znajdują się liczne ugodonienia dla Gości.

      Aparthotel położony będzie w samym centrum Przedmieścia Ołowskiego, niemalże 2 kilometry od centrum Wrocławia, nieopodal Wrocławskiego dworca. Projekt z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie wkomponuje się w otoczenie, a teren obiektu wyposażony w miejsca odpoczynku i odrestaurowane obiekty zabytkowe zapewni mieszkańcom możliwość wyciszenia na świeżym powietrzu.

Jako operator najmu długo i krótkoterminowego, inwestycją zarządzać będziemy z poziomu recepcji, jest to udogodnienie dla Gości jak również właścicieli nieruchomości. 

Dzięki zyskanemu zaufaniu oraz doświadczeniu przez lata funkcjonowania na rynku kompleksowo zarządzamy 6 sieciami aparthoteli i obsługujemy 42 000 gości rocznie, którzy niezmiennie do nas wracają. 

Naszym priorytetem są usatysfakcjonowani goście, ale również inwestorzy, którym zapewniamy bezpieczeństwo kapitału i pewny zysk.