Strefa właściciela Strefa inwestora
Plac Wolności – przygotowania do otwarcia
Aparthotele | 31 października 2023 | INA

Miło nam poinformować, że na Placu Wolności 6 w Poznaniu, który oferuje ogromne możliwości inwestowania w mini apartamenty, otworzyliśmy już recepcję, w której pozostajemy do dyspozycji inwestorów oraz Gości. Plac Wolności 6 to siedmiokondygnacyjny obiekt inwestycyjny, położony w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Poznaniu. Za nami pierwsze rozmowy z inwestorami, rozpoczęliśmy proces podpisywania umów, co pozwoli nam rozpocząć intensywne działania związane z zarządzaniem najmem oraz świadczeniem kompleksowej usługi dla przyjeżdżających gości.

Plac Wolności 6 dewelopera Inwestycje Wielkopolski to prawdziwa perełka w sercu Poznania, zaledwie 400 metrów od Starego Rynku. To miejsce, gdzie historia i nowoczesność splatają się w jedno. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Biblioteka Uniwersytecka oraz kultowe Kino Muza, jedno z najstarszych kin w Europie. To także oaza kulturalnych wydarzeń, licznych restauracji, kawiarni, teatrów, i galerii. Plac Wolności to serce wielkomiejskiego życia Poznania, skupiające koncerty, wystawy, festiwale i wiele innych wydarzeń kulturalnych.

INA Management, jako partner dewelopera Inwestycji Wielkopolski, planuje zarządzanie wynajmem 259 apartamentów.

Nasza najnowsza inwestycja dołącza do naszej rosnącej sieci City Break, która jest znana z posiadania obiektów w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, skierowanych przede wszystkim do klientów biznesowych i turystycznych. Apartamenty należące do City Break, zaprojektowane z myślą o krótkoterminowych wynajmach, cechują się komfortem i nowoczesnym wyposażeniem. Każdy z nich oferuje pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, w pełni wyposażony aneks kuchenny, komfortową łazienkę, telewizję i szybki internet. INA Management zapewnia również usługi sprzątania i wsparcie lokalnego zespołu z poziomu recepcji. Wynajem na Placu Wolności skupiać się będzie na tym krótkoterminowym, natomiast nie wyklucza wynajmu długoterminowego, który w okresie niskiego sezonu również może przynieść inwestorom oczekiwane zyski.

Naszą siłą natomiast jest powtarzalnie wysoka jakość obsługi Gości i indywidualne podejście do każdego inwestora. Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale rozumiemy, jak ważne są nasze standardy obsługi gości oraz właściwe przygotowanie apartamentów od samego początku działalności aparthotelu. Ponadto, dbamy o doskonałą komunikację między inwestorem, firmą zarządzającą a deweloperem, co przyczynia się do sukcesu każdej inwestycji.

Plac Wolności 6 to nie tylko inwestycja, to hołd dla historii Poznania, zachowujący ducha przeszłości przy jednoczesnym dostarczaniu nowoczesności i komfortu. To miejsce, w którym inwestowanie w mini apartamenty staje się innowacyjnym rozwiązaniem na rynku nieruchomości i otwiera nowy rozdział w ekscytującej historii Poznania.