Strefa właściciela Strefa inwestora
Inwestycja Plac Wolności 6 – Poznań
Wydarzenie | 27 października 2021 | INA

Dzięki naszej strategii rozwoju, do której zaliczyć możemy nawiązywanie współpracy na wczesnym etapie realizacji projektów aparthotelowych z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę z deweloperem Inwestycje Wielkopolski. Deweloper posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Zrealizował już dziesięć projektów na terenie Poznania, a obecnie w realizacji są kolejne dwie inwestycje do których zaliczyć można Plac Wolności 6.

Plac Wolności 6 to inwestycja powstająca w sercu Poznania, zaprojektowana z zachowaniem historycznego charakteru starego miasta. Ta  7-kondygnacyjna inwestycja oferuje mini apartamenty oraz lokale usługowe.

W dniu 06.10.2021 deweloper zorganizował spotkanie dla partnerów sprzedaży. Celem spotkania było zapoznanie się z nowo powstającą inwestycją Plac Wolności 6 w Poznaniu. Poruszone zostały kwestie dotyczące nie tylko samej sprzedaży mikroapartamentów lecz również rozliczeń związanych z zakupem nieruchomości pod cele inwestycyjne czy analiza cen wynajmu na rynku poznańskim. Poruszone tematy miały na celu przygotowanie sprzedawców pod kątem maksymalizacji sprzedaży nieruchomości oraz przekazywania sprawdzonych odpowiedzi na najczęstsze pytania inwestorów.  Spotkanie odbyło się w kultowym kinie Muza, kameralne miejsce skupiło kilkadziesiąt sprzedawców z całej polski jak również prezentacje były transmitowane online.

Dzięki nawiązaniu współpracy z deweloperem również byliśmy obecni w Poznaniu, gdzie przedstawialiśmy informacje dotyczące INA oraz prezentowaliśmy nasze systemy zarządzania aparthotelem jako operator nieruchomości. Podczas prezentacji rozmawialiśmy o szeregu korzyści jakie otrzyma inwestor decydując się na nawiązanie współpracy z nami. Mówiliśmy nie tylko o przemyślanej strategii zarządzania nieruchomościami lecz również o atutach bieżącej obsługi Gości oraz właścicieli z poziomu recepcji czy transparentnym systemie rozliczeń. Podczas spotkania opowiadaliśmy o naszych działaniach, które podejmujemy w celu wdrażania hotelowych standardów w strukturę aparthotelu. Obiekt będzie należał do sieci City Break.

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie projektów deweloperskich. Wspieramy deweloperów podczas najważniejszych etapów tworzenia inwestycji. Współpracujemy z deweloperami już od wczesnych etapów realizacji inwestycji. Specjalizujemy się w planowaniu koncepcyjnym inwestycji, kompleksowym doradztwie dla inwestycji aparthotelowych czy kreowaniu spójnej strategii marketingowej.