Strefa właściciela Strefa inwestora
Otwarcie City Break Wolska w idei Blelsure
Raport | 14 września 2021 | INA

We wrześniu 2020 roku kolejny aparthotel wzbogacił nasze portfolio zarządzanych inwestycji w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli,  jednej z najbardziej intensywnie rozwijających się części miasta zaledwie 4 km od ścisłego centrum miasta, 2,5 km od centrum biznesowego, 1,6 km od centrum handlowego Blue City czy Muzeum Powstania Warszawskiego mieszczącego się 2,6km od apartamentów CityBreak Wolska. Wola dzięki swojej dynamice stała się popularnym miejscem wśród osób podróżujących w celach biznesowych jak i wypoczynkowych.

Aparthotel należy do sieci CityBreak, która łączy obiekty w dogodnych lokalizacjach, centrach miast oraz dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta. Apartamenty należące do sieci CityBreak charateryzują się komfortowym wykończeniem oraz udogodnieniami, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Gości. 

Zobacz stronę obiektu

Bleisure w City Break Wolska

Wiemy jak ważne jest dopasowanie usług do potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Na bieżąco obserwujemy zachowania rynku i adaptujemy się do zmieniających się wartości. Mając świadomość, że największym gronem podróżujących służbowo jest pokolenie Y (urodzeni w latach1984-1996) stworzyliśmy City Break Wolska zgodnie z ideą Bleisure, którą to szczególnie doceniają Goście z ww. pokolenia. Bleisure to połączenie pobytu w celach biznesowych (business) oraz wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem, doświadczaniem nowego miejsca (leisure). Dzięki dogodnej lokalizacji, usługom świadczonym w inwestycji (restauracje, bary, sklepy i usługi beauty) City Break Wolska jest szczególnie doceniana przez wszystkich podróżujących. 

Ponad 90% osób wywodzących się z pokolenia Y dokonuje zakupu usług przez internet przy użyciu urządzeń mobilnych. Zdając sobie sprawę jak ważna jest responsywna strona internetowa oraz prosty intuicyjny system do dokonywania rezerwacji naszym partnerem strategicznym został Profitroom. 

Z usług noclegowych w naszym aparthotelu nie korzystają wyłącznie Millennialsi, ale również przedstawiciele pokolenia X oraz Z. Rozumiemy potrzeby i oczekiwania każdej z grup dlatego też nasze działania marketingowe i wizerunkowe wykonujemy zgodnie z naszą strategią omnichannel wykorzystując kryterium behawioralne, dzięki temu ujednolicamy podejmowane działania marketingowe.

Zobacz ofertę obiektu

Standardy w CityBreak Wolska

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy trzy kategorie apartamentów:
Classic – mikroapartamenty o powierzchni 15m2, wyposażone w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże łóżko podwójne, ergonomiczne miejsce do pracy oraz łazienkę

Classic + – apartamenty o powierzchni około 20m2 wyposażone w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże łóżko podwójne, ergonomiczne miejsce do pracy oraz aneks kuchenny  

Comfort – apartamenty o powierzchni około 30m2 wyposażone w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże łóżko podwójne, ergonomiczne miejsce do pracy oraz aneks kuchenny

Rozumiemy potrzeby naszych Gości. Mimo różnic powierzchni oraz wyposażenia, każdy apartament, zgodnie z naszymi standardami, posiada zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz lodówkę, a w każdej łazience znajduje się suszarka do włosów, do dyspozycji Gości jest przewodowy bądź bezprzewodowy dostęp do internetu. 

Dbając o najwyższy standard obsługi  przygotowaliśmy recepcję zlokalizowaną bezpośrednio w inwestycji. Recepcja jest do dyspozycji Gości, a profesjonalny gościnny personel służy pomocą oraz dba o komfort wypoczynku wszystkich odwiedzających.

Czystość jest  dla nas wyznacznikiem jakości. Dla  Gości odwiedzających nas na dłuższy okres czasu  oferujemy sprzątanie pobytowe realizowane przez nasz dział Służby Pięter.

Dodatkowym atutem inwestycji jest bezpieczny podziemny parking dla Gości aparthotelu.

Bleisure & Longstay

Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się potrzebami Gości, efektywnie adaptujemy się do zmian i aktualnej sytuacji na rynku. Dbając o stabilność zysku dla właścicieli oraz bezpieczeństwo inwestycji, oferujemy wynajem apartamentów w systemie krótkoterminowym jak i długoterminowym – Longstay. Nawiązujemy współpracę z korporacjami oraz firmami oferując stawki korporacyjne, budujemy tym samym bazę zadowolonych Gości.