Strefa właściciela Strefa inwestora
Orłowo Square w sieci City Break
Inwestycje | 16 lipca 2023 | INA

Nowa inwestycja w Gdyni Orłowie- Orłowo Square to miejsce, które zapewnia nie tylko wysoki standard, ale również innowacyjne rozwiązania I liczne udogodnienia. Budynek został zaprojektowany przez renomowaną pracownię Wolski Architekci. W inwestycji jest do dyspozycji inwestorów szeroki wybór lokali o różnych powierzchniach  od 28 do 1680 metrów kwadratowych, na 4 kondygnacjach.

Inwestycja dołacza do naszej silnie już działającej sieci City Break, którą wyróżniają obiekty w atrakcyjnych lokalizacjach skierowane głównie do grupy biznesowej I turystycznej. Do sieci City Break należy już również obiekt Rajska 8 w Gdańsku oraz Wolska w Warszawie oraz Plac Wolności 6, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem w okresie całorocznym.

Deweloper postawili dużą wartość na system bezpieczeństwa. System monitoringu, wideodomofony oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe na 1. i 2. piętrze zapewniają właścicielom pełne poczucie bezpieczeństwa w swoich lokalach.

Aranżacja części wspólnych została wykonana z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i ciekawych elementów dekoracyjnych, co dodaje budynkowi prestiżu i estetyki. Inwestorzy będą mieli również na wyciągnięcie ręki ofertę handlowo-usługową, która znajdować się będzie na parterze budynku. Jest to nie tylko ogromne udogodnienie dla właścicieli, ale zostanie to z pewnością docenione przez przyszłych gości odwiedzających Orłowo Square.

Budowa Orłowo Square rozpocznie się w III kwartale 2023 roku, a termin oddania kluczy przewidziany jest na IV kwartał 2025 roku.

Jako operator najmu w inwestycji i dzięki ścisłej współpracy z deweloperem tworzymy gotowy projekt dla Inwestorów chcących posiadać bezobsługową inwestycję, przynoszącą comiesięczne zyski. Dla naszych właścicieli zapewniamy kompleksową obsługę najmu, co pozwala skoncentrować się na innych przedsięwzięciach, mając pewność, że ich inwestycja jest w dobrych rękach.

Dzięki naszemu doświadczeniu I zyskanemu zaufaniu na terenie Trójmiasta, posiadamy wciąż rozwijającą sie bazę stałych Gości powracających do naszych obiektów. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie 9 lat w zarządzaniu najmem krótko I długoterminowym pozwoliło nam precyzyjnie określić  grupę docelową danej inwestycji, a dzięki odpowiednim zabiegom I działaniom marketingowym promującym obiekt jako całość utrzymujemy pożądaną rentowność inwestycji.