Strefa właściciela Strefa inwestora
Malta View
Aparthotele | 21 grudnia 2023 | INA

Malta View – inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ulicy Termalnej w Poznaniu, wchodzi na rynek. Malta View, złożona z pięciu nowoczesnych budynków i 170 apartamentów o najwyższym standardzie dołącza do naszej sieci My Rest, która skupiać będzie najbardziej prestiżowe aparthotele zlokalizowane w popularnych turystycznie destynacjach.

Obiekt oferuje nie tylko ekskluzywne mieszkania i apartamenty, ale również dostęp do atrakcji takich jak Jezioro Maltańskie, Park Linowy Adrenalina, Termy Maltańskie czy Stok Narciarski Malta Ski, które są doskonałym uzupełnieniem stylu życia proponowanego przez inwestycję.

Aparthotele należące do sieci My Rest charakteryzuje również:

  • Nowocześnie umeblowane apartamenty z w pełni wyposażoną kuchnią bądź aneksem kuchennym (mały sprzęt AGD, przybory kuchenne, sztućce, talerze etc.), komfortową łazienką (prysznic/wanna, pralka), telewizją i szybkim Internetem.
  • Profesjonalna recepcja dostępna w inwestycji,
  • Apartamenty zaprojektowane i wykończone tak, aby idealnie spełniały potrzeby klientów wynajmujących w systemie krótko, jak i długoterminowym – Longstay (pobyt powyżej 30 dni).

To oznacza połączenie prestiżowego charakteru inwestycji z profesjonalizmem oraz doświadczeniem w obszarze zarządzania nieruchomościami. Jako operator, zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji Malta View, skupiając się na profesjonalnej recepcji dla gości i inwestorów, świadczeniu usług zarządzania zgodnych z najwyższymi standardami hotelowymi oraz pełnym wsparciem technicznym na miejscu.

Ponadto, właściciele apartamentów w Malta View mogą liczyć na maksymalizację zysków z wynajmu poprzez dynamiczne działania marketingowe, promowanie marki inwestycji oraz skuteczne zarządzanie cenami wynajmu.