Strefa właściciela Strefa inwestora
Kolejny otwarty aparthotel City Break Atelier Praga
Raport | 14 września 2021 | INA

Atelier Praga to dogodnie zlokalizowana inwestycja znajdująca się na terenach Starej Pragi w Warszawie. Ta niezwykła dzielnica na stałe wpisana jest w krajobraz Warszawy, nadając jej tajemniczego, historycznego charakteru. Praga co raz częściej staje się miejscem docenianym przez odwiedzających; oprócz historycznych kamienic, to miejsce wyjątkowych murali nadających artystycznego uroku.  Pragę doceniają również  nowi  mieszkańcy, którzy cenią bliskość do centrum Warszawy (4 km), oraz odległość do stacji metra (6 minut pieszo).

Inwestycja powstała w 2019 roku i jak wiele nowych, powstających nowoczesnych budynków i biurowców w okolicy jest odświeżeniem wizerunku dzielnicy. Dzięki bryle oraz wykończeniu inwestycji, Atelier Praga jest powiewem nowości nawiązującym jednak do historycznego wyglądu praskich kamienic.

Podstrona do rezerwacji obiektu

Aparthotel CityBreak Atelier Praga

Inwestycja należy do sieci CityBreak – sieci skupiającej nowoczesne aparthotele w dogodnych lokalizacjach w centralnych punktach miast. Filozofią CityBreak jest poznanie i doświadczenie nowych, niecodziennych miejsc.

Do dyspozycji Gości oddaliśmy 33 stylowo zaaranżowane apartamenty o metrażu od 25 do 30 m2, którym nadaliśmy kategorie Classic oraz Comfort. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, część dzienną oraz wypoczynkową.

Faza pre-openingu w City Break Atelier Praga

Posiadając wieloletnie doświadczenie związane z zarządzaniem oraz otwieraniem kolejnych aparthoteli,  wiedzieliśmy jakie kroki należy podjąć, aby od samego początku działalności aparthotel konsekwentnie budował swoją markę. 

Dynamicznie przeprowadzona faza preopeningu pozwoliła nam na szybkie i efektywne wprowadzenie obiektu na rynek oraz wdrożenie dedykowanych działań marketingowych. Starannie przygotowane oferty, precyzyjne kampanie prowadzone w SEM oraz w Social Mediach pozwoliły nam na szybkie zaistnienie na rynku hotelarskim oraz trwałe wpisanie się hotelową mapę Warszawy.

Dzięki udogodnieniom i gustownej aranżacji aparthotel stał się chętnie odwiedzanym miejscem przez Gości podróżujących w celach biznesowych jak również turystycznych. Stylowe wykończenie apartamentów City Break Atelier Praga zostało docenione przez branżę filmową i nasz obiekt stał się miejscem, gdzie odegrany został serial „Kwarantanna”. 

CityBreak Atelier Praga w okresie pandemii

W chwili obecnej z sukcesem realizujemy hybrydowe zarządzanie nieruchomością. Podczas obniżonego popytu na noclegi w Warszawie, związanego z pandemią, część apartamentów została przeznaczona na wynajem w systemie longstay – pobyt powyżej 30 dni. Co zapewniło stały, stabliny dochód w ostatnich miesiącach. 

Dzięki skrupulatnie przemyślanym działaniom marketingowym oraz elastycznym podejściu do zarządzania nieruchomościami budujemy bazę zadowolonych najemców długoterminowych jak i Gości nas odwiedzających.

Mimo dużych wyzwań jakie w chwili obecnej stawia nam rynek, wiele zawdzięczając zdobytemu doświadczeniu, wiemy jakie działania należy podjąć aby obiekt stał się rentownym, rozpoznawalnym oraz docenianym przez Gości miejscem na mapie miasta.