Strefa właściciela Strefa inwestora
Drzwi otwarte w Plac Wolności 6 Poznaniu
Inwestycje | 1 stycznia 2023 | INA

W drugim tygodniu grudnia mieliśmy okazję udziału w dniach otwartych nowej inwestycji w Poznaniu należącej do sieci City Break. Wspólnie z doradcami z biura sprzedaży oraz architektami wnętrz spotkaliśmy się z potencjalnymi inwestorami w celu zaprezentowania lokali pokazowych. Nie obyło się również bez wartościowych rozmów, dzięki którym byliśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. Przedstawiciele INA przybliżyli również strategię współpracy, wartości i strategie marketingowe, które w połączeniu zapewniają nam niezmienne zadowolenie gości na terenie całej Polski. Główną ideą wydarzenia było uświadomienie jaki zamysł i stabilny dochód stanowić może zainwestowanie w miniapartamenty. 

Plac Wolności 6 składający się z mini lokali inwestycyjnych. Apartamenty, mimo niewielkiego metrażu wyposażone będą w aneksy kuchenne. W poniektórych apartamentach znajdziemy również balkony. Dokładnie przemyślana aranżacja wnętrza idealnie wpasuje się w potrzeby mieszkańców pod wynajem długoterminowy i krótkoterminowy. W przestrzeniach wspólnych do dyspozycji będą liczne udogodnienia takie jak samoobsługowa pralnia, przestrzeń do pracy czy recepcja. W najbliższej okolicy inwestycji znajdziemy lokale obsługowe, handlowe oraz placówki edukacyjne.

Naszym wyróżnikiem jest profesjonalna obsługa z poziomu recepcji, z pomocą której jesteśmy dla gości na miejscu i w każdej chwili jesteśmy w stanie reagować oraz spełniać prośby Gości.

Jako firma zarządzająca apartamentami posiadamy obiekty w największych miastach w Polsce: Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy w trakcie pozyskiwania lokali  w Poznaniu. Stawiając na ciągły rozwój w najbliższych latach zaplanowaliśmy otwarcie kilkunastu nowych aparthoteli.