Strefa właściciela Strefa inwestora
Apartamenty Klimatyczna z My Rest
Inwestycje | 15 lipca 2023 | INA

Inwestycja Klimatyczna dewelopera Futuro Invest dołączy do naszej najnowszej sieci MyRest. Do sieci MyRest należą obiekty charakteryzujące się podwyższonym standardem wykończenia, licznymi udogodnieniami i wyróżniają się najlepszymi lokalizacjami w miejscowościach turystycznych.  

 Klimatyczna, położona w samym sercu urokliwej Wyspy Sobieszewskiej, oferuje nowoczesne apartamenty wyróżniające się klasycznym wzornictwem i dużą dbałością o detale. Wyspa Sobieszewska to miejsce, które zapewnia idealne połączenie spokoju i natury z bliskością dużych miast i ich atrakcji, to wyjątkowe miejsce dla miłośników ceniących sobie spokojny odpoczynek nad polskim morzem.

W inwestycji dostępnych jest 125 lokali inwestycyjnych, o powierzchniach od 29 do 55 m². Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia poprzez zastosowanie materiałów podwyższonej jakości. Niewątpliwym wyróżnikiem inwestycji są liczne udogodnienia tj. jacuzzi, mini SPA, sauna, siłownia czy ładowarki do pojazdów elektrycznych. Powyższe udogodnienia stają się dodatkowym autem, co wpływa na rentowność inwestycji.

Jako operator najmu krótkoterminowego w inwestycji Klimatyczna będziemy zarządzać sprzedażą usług noclegowych z poziomu recepcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wraz z deweloperem tworzymy unikatowy produkt inwestycyjny, który wychodzi naprzeciw potrzebom Inwestorów, ale również późniejszych Gości odwiedzających inwestycję. Jako operator dążymy do świadczenia najwyższej jakości usług oraz kreowania unikatowego doświadczenia Gościom inwestycji, dbając jednocześnie o transparentność współpracy z właścicielami nieruchomości.