Strefa właściciela Strefa inwestora
Dni otwarte Modern Tower
Wydarzenie | 4 listopada 2021 | INA

Za nami kolejne wydarzenie związane ze sprzedażą i zarządzaniem inwestycją aparthotelową.

W dniach 16-17 października byliśmy obecni podczas Dni Otwartych nowo powstałej inwestycji Modern Tower w Gdyni, wybudowanej przez dewelopera ATAL.

Dzięki nawiązaniu współpracy na wczesnym stadium realizacji inwestycji oraz budowaniu długofalowych relacji bazujących na zaufaniu oraz profesjonalnym podejściu do zarządzania obiektami aparthotelowymi, byliśmy obecni już na trzecich dniach otwartych realizowanych przez dewelopera. Za nami Dni Otwarte inwestycji Baltica Towers w Gdańsku oraz Dni Otwarte inwestycji Krakowska 37 we Wrocławiu.

To co wyróżnia wydarzenie organizowane przez dewelopera to możliwość obejrzenia nieruchomości z rynku pierwotnego jeszcze przed zakupem. Przyszli klienci mieli możliwość obejrzenia apartamentów inwestycyjnych wykończonych w kilku aranżacjach oraz apartamentów już w pełni przygotowanych (umeblowanych) pod wynajem.

Podczas wydarzenia mieliśmy okazję spotkać się z przyszłymi kupującymi i przedstawić naszą strategię najmu, analizę rentowności oraz omówić warunki współpracy. Spotkania pozwoliły nam na rozmowy dotyczące kwestii bezpieczeństwa apartamentu (gdzie atutem jest nasza codzienna obecność w inwestycji) oraz strategii marketingowych, które wdrażamy w nowe inwestycje znajdujące się pod naszą opieką. Obecność sprawdzonego operatora to niewątpliwa zaleta dla kupującego, który chce czerpać zyski z najmu, a jednocześnie nie zajmować się bezpośrednio obsługą apartamentu. Ze względu na charakter współpracy, w obiekcie Modern Tower, podobnie jak w inwestycji Baltica Towers oraz Krakowska 37, będziemy zarządzać najmem z poziomu recepcji.

Bezpośrednia obsługa Gości z poziomu recepcji jest jednym z naszych licznych standardów, które wprowadzamy w życie inwestycji. Oferujemy Gościom standardy hotelowe, a naszym wyróżnikiem są dużo większe, w pełni wyposażone przestrzenie dla Gości tj. oddzielna sypialnia czy aneks kuchenny, które są atutem wobec standardowych pokoi hotelowych.

Modern Tower będzie należał do sieci Symphony. Symphony to sieć wyjątkowych aparthoteli posiadających liczne udogodnienia oraz świetną lokalizację.

Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy wsparciem sprzedaży lokali inwestycyjnych. Do naszych standardów należy zaliczyć ścisłą współpracę oraz doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji, a dzięki ogólnopolskim zasięgom posiadamy szeroką perspektywę realizacji, sprzedaży oraz zarządzania aparthotelami.