Już niedługo otwarcie nowego

aparthotelu nad Motławą

GRODZKA 10

Aparthotel Grodzka 10 to zupełnie nowy obiekt zlokalizowany w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku – nad samą Motławą. 7 – piętrowa kamienica o charakterystycznej, stonowanej biało – szarej elewacji wznosi się dumnie zaraz przy nowo otwartej kładce na Ołowiankę. Warto zauważyć, iż ta część pobrzeża w sezonie wysokim 2017 obudziła się jakby ze snu. Otworzyły się tu na nowo – dawno zapomniane restauracje, ogródki zaroiły od ratanowych stolików, gdzie kelnerzy w pośpiechu serwują pachnące nadbałtyckie przysmaki…

Aparthotel Grodzka 10 otwieramy już lutym 2018. 45 komfortowych apartamentów hotelowych w stylowych aranżacjach, w pełni wyposażonych, czeka już na przyjazdy pierwszych gości. Każdy z apartamentów w ofercie został zaprojektowany z myślą o komforcie wynajmujących gości – aneksy kuchenne, pokoje sypialne, wygodne łazienki – spełnią wymagania nawet tych bardziej wymagających klientów. Wszystkie apartamenty zwrócone są oknami w stronę  rzeki Motławy, co zapewni wspaniały widok na pobrzeże, Żurawia oraz Stare Miasto…Niezapomniane wrażenia i komfort wypoczynku.

W kwestii udogodnień dla gości – obiekt Grodzka 10 zarządzany przez INApartments zapewni hotelową obsługę na najwyższym poziomie z recepcji. Aparthotel zostanie również włączony w program INAconcierge – goście otrzymają karty upoważniające do korzystania z prestiżowych salonów kosmetycznych, gabinetów fryzjerskich, spa po cenach preferencyjnych. Komfortowa przestrzeń na parterze zostanie w późniejszym terminie zaaranżowana na restaurację.

Apartamenty Grodzka 10 będą dostępne latem w sezonie wysokim na krótkie terminy dla gości przyjeżdżających w celach typowo rekreacyjnych i turystycznych, poza sezonem INApartments Management oprócz standardej oferty hotelowej, proponuje wynajem w systemie Longstay – dla gości biznesowych, klientów kontraktowych, firm wynajmujących na dłuższe terminy od 30 – 90 dni.

Więcej informacji na temat apartamentów i ich dostępności, zdjęcia – już wkrótce! Zapraszamy!