Stay In Nowy Targówek

INA wspiera sprzedaż inwestycji w Warszawie

Na warszawskim Targówku, w modnej i komfortowej lokalizacji, powstaje kolejny etap inwestycji budowlanej Nowy Targówek, który zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących wygodnych i dobrze zlokalizowanych mikroapartamentów inwestycyjnych w Warszawie. Nowy Targówek to inwestycja położona w cichej i spokojnej dzielnicy, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone i rekreacyjne, a także rozbudowana infrastruktura miejska. Na terenie osiedla będą funkcjonowały sklepy, więc szybkie zakupy będzie można zaplanować na miejscu, a większe zrealizować w pobliskich supermarketach. W zaledwie kilka minut można będzie dojechać do galerii Renova, Centrum Handlowego Targówek i centrum handlowego Factory.

Doskonałą wiadomością dla tych, którzy cenią szybkie przejazdy będzie fakt, że przez warszawski Targówek będzie przebiegała druga linia metra, dzięki czemu mieszkańcy osiedla zyskają dodatkową opcję szybkiego dojazdu do centrum i do pozostałych dzielnic stolicy.

więcej informacji

Aparthotel

Nowy Targówek należy do sieci aparthoteli Stay In. Aparthotel, choć skierowany na przedłużone pobyty Longstay >60 dni, zapewni udogodnienia charakterystyczne dla hotelu, jak recepcja na miejscu, serwis sprzątający, wifi w każdym apartamencie.