• O firmie

    Jako jedni z nielicznych, specjalizujemy się zarówno w sprzedaży, jak i w zarządzaniu Aparthotelami.

O nas

Doświadczenie

Zespół ekspertów INA posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości inwestycyjnych.

Wspieramy naszych klientów poczynając od etapu przygotowywania inwestycji (doradztwo sprzedażowo-marketingowe dla firm deweloperskich) aż po zapewnienie dobrych relacji na poziomie deweloper – mieszkańcy, gdy dane przedsięwzięcie jest już ukończone, a lokale sprzedane.

Dbamy równolegle o wizerunek inwestycji, komfort i bezpieczeństwo apartamentów przeznaczonych do wynajmu, jak również o spokój i wygodę stałych mieszkańców danego osiedla.

Dla kogo?

Naszym gościom zapewniamy najwyższy standard wypoczynku.

Właścicielom apartamentów zapewniamy bezpieczeństwo wynajmu oraz indywidualnie dopracowaną strategię, zapewniającą maksymalizację zysków.

Klientom inwestującym w nieruchomości pomagamy na każdym etapie inwestycji – od wyboru apartamentu, poprzez wsparcie w procesie zakupu i aranżacji wnętrza po efektywne zarządzanie.

Deweloperom doradzamy na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji apartamentowej oraz wzbogacamy ofertę o profesjonalne usługi zarządzania i wsparcie sprzedaży.

NASZE DZIAŁANIA

Jako firma zarządzająca wynajmem długo i krótkoterminowym, posiadamy w ofercie liczne komfortowe apartamenty, zlokalizowane w najbardziej prestiżowych punktach polskich miast, takich jak Warszawa, Trójmiasto, Kraków czy Wrocław.

Unikatowym przedsięwzięciem INA są trzy sieci wyjątkowych Aparthoteli: Stay In, Citybreak i Symphony, które dzięki swej popularności, na stałe już wpisują się w mapę noclegową Polski w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji kulturalnych i turystycznych. Każdy z proponowanych przez nas obiektów to doskonała lokalizacja, komfortowe, w pełni wyposażone apartamenty inwestycyjne zgodne z wypracowanymi standardami oraz liczne udogodnienia.

Dbając o rosnące potrzeby klientów grupy PREMIUM, naszą ofertę od niedawna wzbogaciliśmy o program rozbudowanych usług recepcyjnych przeznaczony dla osiedli apartamentowych i aparthoteli. Dynamiczny rozwój pozwala nam zakreślać coraz szerszy krąg działań, a do naszych sieci dołączają kolejne miasta.

Porozmawiaj z ekspertem

Na Państwa pytania odpowiedzą
Agnieszka Panasewicz
Agnieszka PanasewiczManager ds sprzedaży
INA Management

ul. Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk

tel. +48 58 38 002 38

biuro@inamanagement.pl

Slide 1

Slide 2