• O firmie

    Jako jedni z nielicznych, specjalizujemy się zarówno w sprzedaży, jak i w zarządzaniu Aparthotelami.

Specyfika działań INA Management

Zespół ekspertów INA Management posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości inwestycyjnych.

Wspieramy naszych klientów poczynając od etapu przygotowywania inwestycji (doradztwo sprzedażowo-marketingowe dla firm deweloperskich) aż po zapewnienie dobrych relacji na poziomie deweloper – mieszkańcy, gdy dane przedsięwzięcie jest już ukończone, a lokale sprzedane.

Dbamy równolegle o wizerunek inwestycji, komfort i bezpieczeństwo apartamentów przeznaczonych do wynajmu, jak również o spokój i wygodę stałych mieszkańców danego osiedla.

Naszym gościom zapewniamy najwyższy standard wypoczynku.

Właścicielom apartamentów zapewniamy bezpieczeństwo wynajmu oraz indywidualnie dopracowaną strategię, zapewniającą maksymalizację zysków.

Klientom inwestującym w nieruchomości pomagamy na każdym etapie inwestycji – od wyboru apartamentu, poprzez wsparcie w procesie zakupu i aranżacji wnętrza po efektywne zarządzanie.

Deweloperom doradzamy na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji apartamentowej oraz wzbogacamy ofertę o profesjonalne usługi zarządzania i wsparcie sprzedaży.

Zarządzamy majątkiem ponad:

240

milionów PLN

Doradzamy przy zakupie ponad:

90

apartamentów rocznie

Obsługujemy rocznie ponad:

12 000

gości apartamentów

Inapartments Properties

Witaj w INA Management

Jako firma zarządzająca wynajmem długo i krótkoterminowym, posiadamy w ofercie liczne apartamenty, zlokalizowane w najbardziej prestiżowych punktach Trójmiasta oraz Warszawy.

Naszym unikatowym produktem jest sieć wyjątkowych APARTHOTELI, które dzięki swej popularności, na stałe już wpisały się w krajową mapę noclegową. Wyrabiamy markę każdego z naszych obiektów, dbając o spersonalizowane działania marketingowe – od stworzenia unikalnej identyfikacji wizualnej po przygotowanie skutecznego planu marketingowo–sprzedażowego.

Dbając o rosnące potrzeby klientów grupy PREMIUM, naszą ofertę od niedawna wzbogaciliśmy o program usług recepcyjnych przeznaczony dla osiedli apartamentowych i aparthoteli. Dynamiczny rozwój pozwala nam zakreślać coraz szerszy krąg działań – poczynając od Trójmiasta, poprzez pas nadmorski aż po Warszawę.

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy udzielą wszelkich informacji i pomogą w wyborze usługi lub apartamentu

Na Państwa pytania odpowiedzą
Agnieszka Panasewicz
Agnieszka PanasewiczManager ds sprzedaży
Anna Rudnik

a.rudnik@inareception.pl

+ 48 530 999 690 

Anna RudnikSpecjalista ds zarządzania
INA Management

ul. Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk

tel. +48 58 38 002 38

biuro@inamanagement.pl