INA Management doradza przy sprzedaży

Modern Tower

Modern Tower to unikalna inwestycja odwołująca się do gdyńskich tradycji modernistycznych. Obiekt zapewni najnowocześniejsze rozwiązania, w celu zapewnienia maksymalnej wygody. Ta inwestycja zaspokoi nawet najbardziej wymagające potrzeby swoich przyszłych mieszkańców.

Lokalizacja

Znakomita lokalizacja zapewniająca, bezpośrednie sąsiedztwo lasów, ścieżek, prowadzących przez przepiękne, malownicze wzgórza Redłowskie zakończone klifem i piaszczystą plażą oraz bliskość, na wyciągniecie ręki miejskich udogodnień pozwoli przyszłym mieszkańcom, jak i inwestorom w pełni korzystać z bogactw doznań jakie oferuje ten niezwykły zakątek Pomorza.

Udogodnienia

W budynku znajdzie się lobby z recepcją i lokale usługowe, w tym klub fitness z siłownią do dyspozycji mieszkańców i gości Apartamentów Inwestycyjnych. Duża ilość podziemnych miejsc parkingowych, komórki lokatorskie i  specjalne boksy na rowery przed obiektem zapewnią maksymalną wygodę użytkowania obiektu. Dach Modern Tower zwieńczy wspaniały, ogólnodostępny taras widokowy z zachwycającą panoramą Zatoki Gdańskiej.

Więcej informacji

Inwestycja będzie należała do sieci aparthoteli SYMFONIA, charakteryzujących się najwyższym standardem i licznymi udogodnieniami dla gości.