Nowy projekt zarządzania apartamentami

MAGNA WOLA APARTHOTEL

INApartments Aparthotels realizuje projekt zarządzania apartamentami we współpracy z Ronson Development.

Magna Wola to aparthotel tworzony przez nas w ramach inwestycji City Link w Warszawie. Nasze usługi obejmą prowadzenie recepcji w obiekcie, usługi concierge, room service i kompleksową obsługę najmu.

Program zarządzania skierowany do właścicieli apartamentów w tej inwestycji oferuje kompleksową i profesjonalną usługę zarządzania. W jego ramach zapewnimy ciągłość wynajmu, znajdziemy najemców oraz zajmiemy się codzienną obsługą apartamentu. Takie rozwiązanie to komfort i bezproblemowa inwestycja.

Osiedle City Link otwiera przed mieszkańcami tysiące możliwości…

Położone tuż obok realizowanej właśnie stacji metra – Płocka, osiedle trafi w upodobania osób, które cenią sobie sprawną komunikację i bliskość centrum biznesowego Warszawy. Okolica osiedla oferuje mieszkańcom szeroki wybór parków, szkół, restauracji oraz kin i teatrów, dzięki czemu City Link jest doskonałym miejscem do zamieszkania!

Nowoczesna architektura osiedla City Link i przemyślane rozwiązania sprawiają, że od pierwszych chwil poczujesz się tu jak w domu. Wszystkie mieszkania na sprzedaż są jasne i słoneczne, a ich wysoki standard wykończenia i plac miejski to część tego, co czyni to miejsce wyjątkowym. Duży, zielony dziedziniec osiedla pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta. To świetne miejsce, by odpocząć, poczytać książkę lub wyjść z dziećmi na plac zabaw. Specjalnie podświetlone rośliny tworzą wieczorem niepowtarzalny klimat.

Projekt MAGNA WOLA APARTHOTEL

Zapraszamy na stronę obiektu, gdzie znajdą Państwo naszą ofertę zarządzania oraz więcej informacji odnośnie projektu.