Longstay

TRE MARE RESIDENCE

INApartments proponuje rozwiązanie zakwaterowania LONGSTAY – oferując komfort, usługi wysokiej jakości i styl – w rozsądnych cenach.

Jako wiodąca marka w wynajmie apartamentów w systemie Longstay (> 30 dni), wiemy, że najbardziej poszukiwane mieszkania powinny być komfortowe, przytulne, dające poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy przez kilka miesięcy przebywają poza domem. Dla takich właśnie osób, stworzyliśmy specjalną ofertę wynajmu. Zapewniamy zakwaterowanie w apartamentach – w pełni funkcjonalnych, wyposażonych w nowoczesne meble, wysokiej klasy sprzęty i udogodnienia niezbędne dla wygody pobytu. Obecnie nasi klienci mogą wybierać z bazy ponad 100 komfortowych apartamentów różnorodnych pod względem powierzchni, designu i kategorii cenowej, z których wszystkie zapewnią maksymalny komfort i imponującą różnorodność form.

Nasze standardy:

  • Apartamenty tylko w najlepszych lokalizacjach.
  • Apartamenty zaprojektowane i wykończone tak, aby idealnie spełniały potrzeby klientów Longstay (> 30 dni) – komfortowe powierzchnie  30 – 90 m2 zapewniają wygodę i przestrzeń zarówno singlom jak i rodzinom.
  • Każdy apartament został został nowocześnie umeblowany i posiada w pełni wyposażoną kuchnię aneks kuchenny (mały sprzęt AGD, przybory kuchenne, sztućce, talerze etc),  jak również telewizję i Internet.
  • Zapewniamy serwis – cotygodniowe sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników oraz  wsparcie lokalnego zespołu – wliczone w cenę. Dodatkowe usługi dostępne na życzenie.

Lokalizacja – Tre Mare Residence

Osiedle znajduje się na granicy Gdańska i Sopotu, w odległości zaledwie 200 metrów od plaży. Lokalizacja jest atrakcyjna szczególnie pod względem wypoczynkowo-rekreacyjnym – w bezpośrednim sąsiedztwie nie brakuje kortów tenisowych, pływalni, szkółek windsurfingowych i żeglarskich czy ośrodków spa. Największym atutem jest tu oczywiście plaża. Zdrowo czas spędzać można na licznych ścieżkach rowerowych i alejkach spacerowych Parku Jelitkowskiego. Bliskość Sopotu gwarantuje dostęp nie tylko do infrastruktury uzdrowiskowej, ale także szerokiej gamy restauracji i bogatego życia nocnego.

Zobacz naszą ofertę Longstay – Tre Mare Residence