INApartments wdraża

usługi CONCIERGE

na osiedlu TRE MARE RESIDENCE

Tre Mare to wyjątkowe, luksusowe osiedle położone w Gdańsku Jelitkowie, praktycznie bezpośrednio przy plaży… Pięknie urządzone, przestrzenne apartamenty z olbrzymimi tarasami widokowymi, siłownia, sala fitness, strefa wypoczynkowa sprawiają, iż jest to lokalizacja pożądana i atrakcyjna do zamieszkania.

INApartments Concierge wdrożyło z początkiem sezonu letniego swoje usługi dostępne z poziomu recepcji. Concierge – w imieniu właściciela odbierze przesyłkę, pocztę, przekaże klucze, zrobi zakupy czy nawet umówi wizytę u lekarza lub umówi nianię dla dziecka. Wyręczymy i pomożemy właścicielom apartamentów z wszelkimi obowiązkami aby zaoszczędzić ich ceny czas. Granice stanowią tu tylko życzenia właścicieli. Oferta usług INAconcierge jest bardzo rozbudowana.

Własciciele apartamentów w Gdańsku – TRE MARE otrzymują kartę klienta INAconcierge, która zapewnia im nie tylko codzienną pomoc ale również upoważnia do korzystania z cen preferencyjnych u naszych partnerów – prestiżowych salonach kosmetycznych, wypożyczalniach samochodów, restauracjach i wielu innych…

INAconcierge to usługi podnoszące standard życia a nasi Concierge to profesjonaliści, którzy pomogą z każdym zadaniem.