INA wdraża usługi recepcyjne

w prestiżowej inwestycji – RAJSKA 8

Apartamenty Rajska 8 to wyjątkowa inwestycja o unikatowej lokalizacji, w sercu Gdańska, przy ulicy Rajskiej, która oferuje swoim mieszkańcom i gościom bliskie sąsiedztwo gdańskich zabytków, jak Długie Pobrzeże z Żurawiem, Długi Targ, Kościół Mariacki czy fontanna Neptuna… Jedynie chwila wystarczy, aby znaleźć się wśród krętych, urokliwych uliczek Starego Miasta pełnych kafejek, restauracji, klubów i hoteli o niepowtarzalnym klimacie.

Brak wolnych miejsc parkingowych w obrębie Starówki to nie problem dla mieszkańców i gości Rajska 8. Hala garażowa wyposażona w 170 miejsc parkingowych to niewątpliwie  udogodnienie dla zmotoryzowanych gości, którzy będą mieli możliwość zostawienia swojego pojazdu w bezpiecznym miejscu.

INA Reception na Rajskiej 8

Apartamenty Rajska 8 to niewątpliwie unikalny w kraju projekt rewitalizacji tak dużego obszaru w obrębie historycznego centrum Gdańska. Dlatego też, miło nam poinformować, że dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, to właśnie INA zostało wybrane jako operator i od maja tego roku świadczyć będzie usługi INA Reception.

Mamy nadzieję, że przyjazna i pomocna obsługa recepcji – dostępnej 24 h- zapewni bezproblemowy pobyt i odpowie na każde wezwanie mieszkańców i gości. Usługi świadczone w ramach concierge wyręczą naszych klientów w wielu sprawach, pozwalając zaoszczędzić cenny czas, który będą mogli pożytkować na swoje przyjemności.

Rajska 8 Apartamenty – przynależy do sieci aparthoteli City Break – obiektów o centralnej miejskiej lokalizacji skierowanych na wizyty turystyczne i biznesowe.