Bagry Park

INA wspiera sprzedaż inwestycji w Krakowie

Bagry Park Aparthotel to wyjątkowa inwestycja w jednej z najszybciej rozwijających się i najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa.  Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawiają, że Bagry Park będzie idealną przestrzenią dla inwestorów.

Nawiązując do istniejącej zabudowy, budynek Bagry Park Aparthotel będzie cechował się nowoczesnym i pełnym lekkości designem oraz wysoką jakością wykonania. Budynek oświetli nowoczesny, energooszczędny system. Z kolei nad bezpieczeństwem czuwać będzie całodobowy monitoring. Architekci zwrócili szczególną uwagę na funkcjonalność i dogodne rozmieszczenie wnętrz.

Udogodnienia w obiekcie

W budynku powstanie garaż podziemny, a bezpośrednio przed budynkiem znajdzie się przestronny parking. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Bagry Park dodatkowo zapewni udogodnienia charakterystyczne dla hotelu, jak recepcja na miejscu, serwis sprzątający, wifi w każdym apartamencie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny.

Inwestycja będzie należała do sieci hoteli Stay In charakteryzujących się wysokim standardem i licznymi udogodnieniami dla gości.