• RAJSKA 8

    Rezydencja luksusowych apartamentów w centralnym punkcie Starego Miasta w Gdańsku

  • BALTICA TOWERS

    Komfortowe apartamenty z licznymi udogodnieniami w Gdańsku Brzeźnie

Aparthotele

INA Aparthotels w latach 2015 – 2019 zarządzało 460 apartamentami w 6 aparthotelach.

Na obecną chwilę, na lata 2020 – 2024 INA ma zakontraktowane otwarcie 14 nowych obiektów aparthotelowych, z łącznie ok. 1850 apartamentami,  pod 3 markami aparthotelowymi: Stay In, City Break oraz Symphony

Każda z sieci to szczególna selekcja obiektów apartamentowych ustandaryzowanych pod względem lokalizacji oraz proponowanych udogodnień.Obiekty powstaną w największych Polskich w mieście : Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia, Poznań

Nowoczesne apartametny o komfortowych powierzchniach, w pełni wyposażone z gościnną i kompetentną obsługą recepcyjną to standard każdej z naszych sieci.

SIECI APARTHOTELI

Stay In

–  obiekty budżetowe służące przedłużonym pobytom, zlokalizowane na obrzeżach centrów miast z podstawowymi udogodnieniami hotelowymi jak recepcja czy serwis sprzątajacy.

City Break

– obiekty położone w centach miast, w atrakcyjnych lokalizacjach, skoncentrowane na pobytach turystycznych i biznesowych.

Symphony

– obiekty położone w topowych lokalizacjach, posiadające pakiet udogodnień  tj. tarasy dachowe, spa, sale fitnes, sale biznesowe. Mające najwyższy standard pobytu.

Wake Away

– obiekty resortowe położone w typowych lokalizacjach wakacyjnych, posiadające szeroki pakiet udogodnień  tj. tarasy dachowe, spa, sale fitness itd,. mające najwyższy standard pobytu.

Realizacje / Aparthotele

LOKALIZACJE APARTHOTELI:

Zainteresowany?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże w wyborze mieszkania

Na Państwa pytania odpowiedzą eksperci
Anna Rudnik
Anna RudnikSpecjalista ds. zarządzania
Agnieszka Panasewicz
Agnieszka PanasewiczManager ds. sprzedaży
INA Management

ul. Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk

tel. +48 58 38 002 38

biuro@inamanagement.pl